HAKKIMIZDA

 İndirimmall.com 2008 Yılında Hizmete Başlamasıyla 
Türkiye’de dijital dönüşümün öncülüğünü yapıyor, marka ve işletmeleri platformunda milyonlarca müşteri ile bir araya getiriyor, perakendenin gelişimini ve yerel ekonomilerin büyümesini destekliyor.

2008 yılında ilk tohumları atılan platform, 2010 yılında İndirimmall markasıyla İdilsu Ticaret Online’ın bir parçası olarak hayatına devam etmeye başladı. Bugün İndirimmall, geldiği konum itibarıyla Türkiye ve bölgesinin e-ticaret şirketi olmakla beraber, Türkiye’de internet ve teknoloji alanındaki şirketler arasında yeralmaktadır.

İndirimmall 2008 yılından bu yana, dijital dönüşümü desteklemeye ve perakende sektörü ile el ele büyümeye devam ediyor. E-ticarette müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleriyle geniş kategori ve ürün seçeneklerini tek tıkla müşterilerinin ayağına taşıyor. İndirimmall, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına, e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyor.

Kurucusu Gazi Köylü vizyonunun bir sonucu olarak; online perakende hizmetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırırken, tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor.

Yükleniyor...